Főoldal
 Elérhetőség
 Miserend, Hittanórák
 Egyházközség alapítása
 Képek a Szentmisék helyeiről
 Elő történet
 Lelkipásztori terv
 Program 2008-2009 év
 Püspöki Szentliturgia 2009 október 3-án
 2010.
 2011.
 2012.
 2013.
 2014.
 2015.
 2016.
 2017. évi program
 Vendégkönyv

2016.







VOLT:

12.17.-én 13:30 Karácsonyi lelki nap a Kápolnában (Riminyáki 85).Az elmélkedéseket dr Cserbák András görögkatolikus lelkész tartotta.

Az elmélkedés vázlata:

http://upload.emecclesia.hu/doc_85842000.doc













12.03.-án 17:00 óra
MIKULÁS műsor és vecsernye a Gellért utcai templomban.
























Október 2.: Egyházközségi búcsúnap a budafoki Verbita Atyáknál.

Augusztus 27: Kirándulás Gödöllőre és Máriabesnyőre.

Április 23-24 Szórvány búcsú Máriapócson.

A résztvevők ikon kiállítást is megtekinthettek.

Részletek a kiállított képekből.

Eleusza Istenszülő és a Tanító Krisztus

Bajzik Anna

Fehér Márta

Makláry Zsolt

Seres Tamás

Monostory Viktória

Március 19.-én 14:00 óra A Riminyáki 85.-ben

Nagybőjti lelki délután Vatamány Sándor Atyával.

Gyónási lehetőség.

Vecsernye.

Március 05.

Országos, Metropóliai hittan verseny Máriapócs.

Egyházi iskolákban tanulók 7-8. osztályosok

1. Érd:Feczkó Ágnes, Feczkó Nóra, Nagy Zsuzsanna

Köszönjük Lányok!!! Nagy örömet szereztetek!

Február 20. - Egyházmegyei hittan verseny Hajdúdorog.

Egyházi iskolákban tanulók 7-8. osztályosok

1. 1. Érd (Feczkó Ágnes, Feczkó Nóra, Nagy Zsuzsanna – Felkészítő: Szabó Mihály) 129 pont

Gratulálunk és Köszönjük !!!

2.Hajdúdorog – Szent Bazil Görögkatolikus Gimnázium (Mányák Dóra, Lovas-Kondor Zalán, Demkó Ferenc – felkészítő: Veres Zoltán) 119 pont

3.Nyíracsád – Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola (Kerti János, Új Nándor – Felkészítő: Tóth Elek) 111,5 pont

4.Szeged – Karolina Iskola (Hornyák András, Krisztin-Németh Martin, Kocsis-Savanya Natália – Felkészítő: Szaplonczay Miklós) 109 pont

5.Budapest-Rákoskeresztúr (Horvát-Karajz Dániel, Barka Fülöp – Felkészítő. Gulybán Gergely) 107 pont

6.Nyíracsád – Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola (Szűcs Levente, Papp Zsolt – Felkészítő: Tóth Elek) 106 pont

7.Budapest – Szent Lőrinc Piarista Iskola (Jaczkó Sándor, Waczek Frigyes, Barta Izabella – Felkészítő: Dr. Jaczkó Sándor) 93 pont

8.Budapest-Rózsák terei parókia (Ulicsák Eszter, Tóth Petra, Tímár István – Felkészítő: Koroknay Gabriella) 89 pont

9.Pomáz (Csepregi Tamás, Csepregi Zsófia, Mosolygó Annamária – Felkészítő: Dr. Mosolygó Péter) 78,5 pont

10.Vác (Zelei Dorottya, Bubrik Miklós – Felkészítő: Bubrik Miklós) 71 pont

11.Nyíradony (Antal Fanni, Bozsó Petra, Vajda Zsanett – Felkészítő: Szikora József) 71 pont

12.Nyíradony – Szent Mihály Görögkatolikus Általános Iskola (Bozsó Dorina, Kelemen Kitti, Kurtyán Klaudia – Felkészítő: Szikora József) 56,5 pont

Hajdúdorog – Szent Bazil Görögkatolikus Általános Iskola (Gulyás Petra, Papp Andrea, Oláh Viktória – Felkészítő: Boksay Péter) 56 pont



A honlap az (em) ecclesia segítségével készült.
Sablon: © katolikus.hu
© (em), 2007-2008.   -   emecclesia.hu