Főoldal
 Elérhetőség
 Miserend, Hittanórák
 Egyházközség alapítása
 Képek a Szentmisék helyeiről
 Elő történet
 Lelkipásztori terv
 Program 2008-2009 év
 Püspöki Szentliturgia 2009 október 3-án
 2010.
 2011.
 2012.
 2013.
 2014.
 2015.
 2016.
 2017.
 2018. évi program

2018. évi program

VOLT:

Március 24.-én 14 órakor a kápolnában(Riminyáki u 85).
Húsvét előtti lelki felkészítőt tartott dr Cselényi István atya a szentségekről.







„HA ISTEN GYERMEKEI VAGYUNK, AKKOR ÖRÖKÖSEI IS” – HITTANVERSENY ÁLTALÁNOS ISKOLÁSOKNAK: DÖNTŐ

Eredmények:

Parókiák hittanosai (akik nem egyházi iskolákban járnak) 5-6. osztály:

1. Penészlek: Daku Zsófia, Papp Viktória (felkészítő: Csingi Zoltán)

2. Érd: Nagy Zsuzsanna, Osváth Júlia, Osváth Tímea (felkészítő: Szabó Mihály)

3. Bököny: Buczi Mihály, Kurucz Gréta, Papp Diána (felkészítő: Szokira János)

4. Szolnok: Lakatos Csenge, Hegyi Nóra, Darázs Dorka (felkészítő: Szkiba Tibor)

5. Debrecen-Attila tér: Szabolcs Dóra, Nagy Lukács, Balla József (felkészítő: ifj. Zuró József)

6. Rozsály: Bíró Bianka, Sztojka Benedek, Simon Attila (felkészítő: Kiss Andor és Kiss Andorné Kondás Mária)

6. Bekecs: Kelecseny Ádám, Kelecseny Róbert, Sarudi Kristóf (felkészítő: Szabóné Bulátkó Mónika)

Parókiák hittanosai (akik nem járnak egyházi iskolába) 7-8. osztály:

1. Budapest-Rózsák tere: Nádasi Róza Sára, Szakos Máté, Ulicsák Miklós (felkészítő: Koroknai Gabriella)

2. Szakoly: Andrejkovics Mihály, Halász Antal (felkészítő: Galajda Balázs)

3. Bököny: Kondor Krisztián, Kovács Tibor, Sarkadi Anna (felkészítő: Szokira János)

4. Nyírbéltek: Hupka Georgina, Oláh Zsófia, Bíró Dominik (felkészítő: Aranyics Arnold)

5. Komlóska: Matisz Zsófia, Tornai Adrienn, Szűcs Panna (felkészítő: Szikora Benedek)

6. Hajdúböszörmény: Poczetnyik Dóra, Varga Péter, Szarvas Tamara (felkészítő: Bodogán Lászlóné)

Egyházi iskolások 5-6. osztály:

1. Nyíracsádi Parókia: Simon Ábel, Krekk Petra, Kerti Borbála (felkészítő: Simonné Czentye Anikó

1. Ciszterci Nevelési Központ Pécs: Vas Domonkos, Zajácz Veronika, Érsek Boglárka (felkészítő: Zajácz Gábor)

2. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium Miskolc: Betley Lili, Mészáros Katalin, Debreczeni Jusztina (felkészítő: Boronkai József)

3. Szent Piroska Általános Iskola Nyíracsád: Szilágyi Balázs, Széll Nóra, Kerti Benedek (felkészítő: Tóth Elek)

4. Móricz Zsigmond Görögkatolikus Kéttannyelvű Általános Iskola Mátészalka: Bodnár Péter, Juhász Dóra, Szántó Aliz (felkészítő: Szabóné Cseppentő Ildikó)

5. Kálvin János Református Általános Iskola Mátészalka: Dienes Dávid, Kócsi Márk, Póti Dávid (felkészítő: Szabóné Cseppentő Ildikó)

6. Szent László Katolikus Általános Iskola Encs: Kalecsár Gerda, Tyukodi Hanna, Tyukodi Zóra, (felkészítő: Szepesi Szilárdné)

Egyházi iskolások 7-8. osztály:

1. Kálvin János Református Általános Iskola Mátészalka: Havanyecz Lilian, Szabó Zsófia, Szalacsi Eszter (felkészítő: Szabóné Cseppentő Ildikó)

2. Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségi Általános Iskola Mátészalka: Bíró Adrienn, Ganyu Zsófi, Nagy Aliz (felkészítő: Kovács Erzsébet)

3. Szent Piroska Általános Iskola Nyíracsád: Hudácskó Dóra, Szabó Ágnes, Szűcs Ákos (felkészítő: Tóth Elek)

4. Sajópálfala: Kiss Mária, Szilágyi Léna, Szathmári Anna (felkészítő: Kiss Attila)

5. Budapest-Rózsák tere: Mócz Botond, Tóth Botond, Mócz Noémi (felkészítő: Koroknai Gabriella)

6. Nyíracsádi Parókia: Fazekas Anita, Papp Dávid, Ternován Szabolcs (felkészítő: Tóth Elekné)

A verseny a NTP-TMV-17-0090 pályázati azonosítószámú támogatásával valósult meg.

Február 18 vasárnap

Fülöp érsek-metropolita atya Érdre látogatott.

8:30 kápolnában

utrenye

10:30 Gellért utcai templomban

ünnepi liturgia keretében a képviselő testület beiktatására és a Bajzik Anna által festett négy ikon megszentelésére is sor került.

Január 20. kápolnában

10:00

dr Legeza József atya elmélkedés tart a képviselő testület tagjai részére.

13:30

Lelki délután vecsernyével. Vezeti dr Legeza József atya.



A honlap az (em) ecclesia segítségével készült.
Sablon: © katolikus.hu
© (em), 2007-2008.   -   emecclesia.hu